Neler Yapabiliriz ?WEB SİTELERİ ve MİKRO SİTELERGünümüzde sektör ayrımı olmaksızın, herhangi bir hizmet ya da ürün ihtiyacı olan kişi ya da firmalar, bu ihtiyaçlarını karşılayacak firmaları bulmak için ilk olarak interneti kullanmakta ve arama sonuçlarında buldukları firmalar hakkındaki ilk izlenimlerini ise yine o firmanın internet sitesi üzerinden sağlamaktadırlar.

Öyle ki, bulunan bir firmanın internet sitesi içerisindeki tanıtım ve referans bilgileri, görselleri ve internet sitesinin tasarımı dahi ilk izlenim için son derece etkilidir. Bu izlenim ne kadar olumlu ise firma ile irtibata geçmek o derece hızlı olacaktır.


Devamı
WEB SİTELERİ ve MİKRO SİTELER
E-TİCARET SİTELERİ ve DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJELERİ (B2B, B2C)

E-TİCARET SİTELERİ ve DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJELERİ (B2B, B2C)Longplay olarak en keyif aldığımız proje türlerinden biri de E-Ticaret projeleri kuşkusuz. E-Ticaret’i sadece bir web sitesi olarak düşünmek oldukça eksik kalır. E-Ticaret, pazarlaması, websitesi, firma içerisindeki tüm departmanların eksiksiz ve birbiri ile uyumlu çalışması ile bir bütün aslında.


Devamı

DİJİTAL PAZARLAMA, SEO VE SEM HİZMETLERİDijital Dünya’nın çok ciddi avantajları var kuşkusuz ve her geçen gün de artıyor. Artık dijital dönüşümü başaramayan firmaların ayakta kalması zor olmaya başladı.


Devamı
DİJİTAL PAZARLAMA, SEO VE SEM HİZMETLERİ
WEB UYGULAMALARI ve ÖZEL YAZILIMLAR (CRM ve ERP)

WEB UYGULAMALARI ve ÖZEL YAZILIMLAR (CRM ve ERP)Firmanızın lokasyon ayrımı olmaksızın birden çok şubesi olabilir ve bu şubeleriniz arasındaki teknik iletişimi çok daha sağlıklı hale getirmek isteyebilirsiniz.

Satışlarınızı ve stoklarınızı dünyanın neresinde olursanız olun takip etmek isteyebilirsiniz…

Siparişlerinizi internet üzerinden otomatik olarak alarak hata payını sıfıra indirmeyi isteyebilirsiniz…


Devamı

DOKUNMATİK EKRAN UYGULAMALARIAlışveriş merkezleri, metrolar, önemli kesişim noktalarındaki caddeler, fuarlar, oteller ve turizm açısından önemli noktalar gibi farklı alanlarda firmanızı ,ürünlerinizi tanıtacak, reklamını yapacak ya da bilgi verecek uygulamalar hazırlayarak çok sayıda insana, çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu uygulamalar 20 inç’den 80 inç’e kadar dikey ya da yatay çok farklı tipleri olan büyük ekranlarda dokunmatik kullanım şekliyle hazırlanmaktadırlar.


Devamı
DOKUNMATİK EKRAN UYGULAMALARI
MOBİL UYGULAMA ve OYUNLAR

MOBİL UYGULAMA ve OYUNLARGünümüzde herkes gün içerisinde bilgisayar kullanmıyor olabilir. Ancak herkes cep telefonu kullanıyor…

Ve kullanılan cep telefonlarının birçoğu “akıllı telefon” dediğimiz türde. Bu açıdan bakıldığında karşımıza çok ciddi bir kitle iletişim aracı ve platformu çıkıyor.


Devamı

LOGO ve KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARIFirmanızı dışarıya sunma şekliniz ve bu sunumu yaparken kullandığınız tüm argümanlar aslında kurumsal kimliğinizi oluşturur. Dolayısıyla kurumsal kimlik, logo tasarımı ile başlar, ürünler, ürün ambalajları, basılı materyal tasarımları, internet sitesi, varsa çalışanlarınızın üzerlerindeki üniformanın renkleri- tasarımları ve hatta arabanızın üzerindeki varsa reklama kadar her konuyu kapsar.


Devamı
LOGO ve KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI
VİDEO PRODÜKSİYON, SESLENDİRME ve MONTAJ

VİDEO PRODÜKSİYON, SESLENDİRME ve MONTAJSöz ile, kelime ile herkes kendini anlatabilir. Ancak “görmenin” etkisi çok daha gerçekçidir.

Bir proje görüşmesine gittiğinizde kendinizi daha etkin bir şekilde tanıtmak için tanıtım filmi hazırlatmayı düşünebilirsiniz. Bu tercih, karşı taraf için imajınıza çok ciddi bir artı puan kazandıracaktır.

Fuarlarda, TV’lerde hatta sinemalarda gösterilmesi için reklam filmleri de hazırlatmayı düşünebilirsiniz.


Devamı

BASKI - MATBAA ve PROMOSYONTeknoloji tabii ki çok hızlı ilerliyor. Ancak ne kadar hızlı ilerlerse ilerlesin, klasik tanıtım yöntemleri / ortamları tarih olmuyor, yerini koruyor. Kuşkusuz bu tanıtım ortamlarından bir tanesi de basılı materyallerdir. (Broşür, katalog vb.)


Devamı
BASKI - MATBAA ve PROMOSYON
TASARIM ve İNFOGRAFİK OLUŞTURMA HİZMETLERİ

TASARIM ve İNFOGRAFİK OLUŞTURMA HİZMETLERİİster web sitesi, ister banner, ister video tanıtım hazırlatmak isteyin, yolunuz mutlaka tasarımdan geçecektir. Tasarım, bir şeyi geniş kitlelerin beğeneceği ve anlayacağı şekilde, size özel olarak ve usta eller tarafından hazırlandığında etkilidir.


DevamıÜYE OLUN, YENİLİKLERDEN HABERİNİZ OLSUN !

Son projelerden ve yazılardan bilginiz olmasını isterseniz, aşağıya eposta adresinizi bırakabilirsiniz.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Bize ulaşmak çok kolay... Aşağıdaki iletişim noları ile ulaşabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz.